Konferencia MEFANET 2019

Vzdelávacia sieť lekárskych fakúlt MEFANET organizuje v roku 2019 v poradí už svoj trinásty ročník konferencie lekárskych fakúlt Českej republiky a Slovenskej republiky s medzinárodnou účasťou. On-line registrácia na konferenciu MEFANET 2019, ktorá sa bude konať v dňoch 27. - 28. 11. 2019 v kongresových priestoroch Mendel Museum Masarykovej univerzity v Brne, bude dostupná na webovej stránke projektu MEFANET.

MEFANET 2019 je príležitosťou na stretnutie a výmenu skúseností pedagógov a študentov všetkých lekárskych a zdravotníckych fakúlt v Českej republike a na Slovensku z oblastí zdravotníckej informatiky a elektronickej podpory výučby.

Okrem štandardných prednáškových sekcií sú pre účastníkov pripravené vždy zaujímavé vzdelávacie workshopy a pozvaní zahraniční hostia.

pdf Mefanet 2019 - prvé oznámenie Stiahnuť - Mefanet 2019 - prvé oznámenieOtvoriť v novom okne - Mefanet 2019 - prvé oznámenie 9.9.2019 222.09 KB ktokoľvek Creative Commons License
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Konferencia MEFANET Prejsť - Konferencia MEFANETOtvoriť v novom okne - Konferencia MEFANET 9.9.2019 ktokoľvek Creative Commons License
html MEFANET Prejsť - MEFANETOtvoriť v novom okne - MEFANET 5.3.2012 ktokoľvek

Kľúčové slová: MEFANET, konferencia

Odbor:

autor: Jaroslav Majerník | pracovisko: Ústav lekárskej informatiky | publikované: 6.9.2019 | posledné úpravy: 9.9.2019
citácia: Majerník Jaroslav: Konferencia MEFANET 2019. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 6.9.2019, posledná aktualizácia 9.9.2019 [cit. 2019-09-20] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=74>. ISSN 1337-7000.