Histológia a embryológia 2 pre študentov Zubného lekárstva

Prezentácie predstavujú súbor prednášok určených pre študentov 1. ročníka Zubného lekárstva. Jednotlivé prednášky korelujú s aktuálnou osnovou predmetu Histológia a embryológia 2 a majú slúžiť študentom ako pomocný učebný materiál špecifikujúci rozsah preberanej problematiky, ktorý je potrebné zvládnuť v prvom roku štúdia.

Autori poskytujú podklady k prednáškam z predmetu Histológia a embryológia 2 pre študentov Zubného lekárstva.

Vývoj zuba 24.3.2020 5.49 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Dýchací systém 8.4.2020 6.82 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Žľazy s vnútornou sekréciou 8.4.2020 3.97 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License

Predmety/kurzy