Histológia a embryológia 1 pre študentov Všeobecného lekárstva

Prezentácie predstavujú súbor prednášok určených pre študentov 1. ročníka Všeobecného lekárstva. Jednotlivé prednášky korelujú s aktuálnou osnovou predmetu Histológia a embryológia 1 a majú slúžiť študentom ako pomocný učebný materiál špecifikujúci rozsah preberanej problematiky, ktorý je potrebné zvládnuť v prvom roku štúdia.

Autori poskytujú podklady k prednáškam z predmetu Histológia a embryológia 1 pre študentov Všeobecného lekárstva.

Kostné tkanivo 19.3.2020 4.65 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Osifikácia 19.3.2020 4.24 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Svalové tkanivo I. - II. 26.3.2020 6.32 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License

Predmety/kurzy