Biológia 1 a 2 - prednášky pre študentov Všeobecného lekárstva a Zubného lekárstva

Prednášky z predmetov Biológia 1, Biológia 2, Lekárska a humánna biológia 1 a Lekárska a humánna biológia 2 sú určené pre študentov 1. ročníka študujúcich v odbore Všeobecné lekárstvo a Zubné lekárstvo na UPJŠ, Lekárskej fakulte. Publikovaný súbor prednášok by mal slúžiť ako pomocný študijný materiál k jednotlivým témam podľa aktuálnej osnovy predmetu.

Autori poskytujú študentom odkaz na stiahnutie jednotlivých prednášok podľa osnovy predmetov Biológia 1, Biológia 2, Lekárska a humánna biológia 1 a Lekárska a humánna biológia 2.

Odkaz na stiahnutie prednášok 10.4.2024 393.3 KB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Biológia 1 a 2 - Odkaz na stiahnutie prednášok 10.4.2024 používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License