LVM: Techniky odberu a spracovania biologického materiálu - Prednášky

Techniky odberu a spracovania biologického materiálu sú základom štúdia vyšetrovacích a diagnostických metód využívaných v mnohých odboroch laboratórnej medicíny. Prednášky sú zamerané na informácie o organizácií laboratórií, jednotlivé fázy laboratórnych vyšetrení so zameraním na predanalytické spracovanie biologického materiálu. Náplň prednášok približuje techniky odberu a spracovania biologického materiálu, ktoré sú teoretickým predpokladom pre zvládnutie širokej palety vyšetrovacích metód využívaných v zdravotníctve.

Autori poskytujú podklady k prednáškam z predmetu Techniky odberu a spracovania biologického materiálu.

Organizácia laboratória 24.10.2022 4.2 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Biologický materiál 24.10.2022 4.72 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Krv 24.10.2022 1.24 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License
 Moč 24.10.2022 2.42 MB používateľ na príslušnej fakulte Creative Commons License