Symposium on New Era in Medical Education

Počas jari 2020, vzhľadom na postupujúcu pandémiu COVID-19, vznikla potreba v krátkom čase presunúť výučbu do online prostredia. Táto potreba sa dotkla všetkých vysokých škôl, vrátane lekárskych, kde veľká časť výučby prebieha formou praktických cvičení a klinickej praxe. Tím projektu NEWMED preto analyzoval prechod na online výučbu v zúčastnených inštitúciách a vytvoril metodickú príručku pre akademikov, ktorá poskytuje informácie o vhodných vyučovacích metódach a nástrojoch. Pridajte sa k nám počas nášho multiplikačného podujatia, ktoré sa uskutoční 1.12.2022 na Lekárskej fakulte v Košiciach a vypočujte si, zdieľajte a diskutujte o témach, ktoré menia prístup k vzdelávaniu v medicíne počas pandémie a po nej.

NEWMED - Free registration 18.11.2022 ktokoľvek Creative Commons License
 NEWMED - Symposium info 18.11.2022 ktokoľvek Creative Commons License