Dentálne materiály

Prezentácia je určená študentom odboru zubného lekárstva. Dentálne materiály predstavujú skupinu materiálov používaných v zubnom lekárstve pri zhotovovaní zubných náhrad (materiály používané v zubnej protetike) a pri ošetrovaní zubného kazu (materiály používané v konzervačnom lekárstve).

Prednášky poskytnuté touto cestou nie sú v úplnej verzii. Autorka ich poskytuje ako osnovu ku štúdiu danej problematiky.

pdf Dentálne materiály Stiahnuť - Dentálne materiályOtvoriť v novom okne - Dentálne materiály 12.10.2009 572.98 KB používateľ na príslušnej univerzite Creative Commons License

Kľúčové slová: dentálne materiály

autor: Žaneta Majerníková | pracovisko: I. stomatologická klinika | publikované: 12.10.2009 | posledné úpravy: 14.10.2011
citácia: Majerníková Žaneta: Dentálne materiály. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 12.10.2009, posledná aktualizácia 14.10.2011 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=34>. ISSN 1337-7000.