MEFANET 2016

Vzdelávacia sieť lekárskych fakúlt MEFANET organizuje v roku 2016 v poradí už desiaty ročník konferencie lekárskych fakúlt Českej republiky a Slovenskej republiky s medzinárodnou účasťou. On-line registrácia na konferenciu MEFANET 2016, ktorá sa bude konať v dňoch 29. - 30. 11. 2016 v kongresových priestoroch hotela International v Brne bude dostupná na webovej stránke projektu MEFANET.

MEFANET 2016 je príležitosť na stretnutie a výmenu skúseností pedagógov a študentov všetkých lekárskych a zdravotníckych fakúlt v Českej republike a na Slovensku z oblastí zdravotníckej informatiky a elektronickej podpory výučby.

Okrem štandardných prednáškových sekcií sú pre účastníkov pripravené vždy zaujímavé vzdelávacie workshopy a pozvaní zahraniční hostia.

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Konferencia MEFANET Prejsť - Konferencia MEFANETOtvoriť v novom okne - Konferencia MEFANET 22.3.2016 ktokoľvek Creative Commons License

Kľúčové slová: konferencia, MEFANET

Odbor:

autor: Jaroslav Majerník | pracovisko: Ústav lekárskej informatiky | publikované: 22.3.2016 | posledné úpravy: 22.3.2016
citácia: Majerník Jaroslav: MEFANET 2016. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 22.3.2016, posledná aktualizácia 22.3.2016 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=230>. ISSN 1337-7000.