MEFANET 2015

Vzdelávacia sieť lekárskych fakúlt MEFANET organizuje v roku 2015 v poradí už deviaty ročník konferencie lekárskych fakúlt Českej republiky a Slovenskej republiky s medzinárodnou účasťou. On-line registrácia na konferenciu MEFANET 2015, ktorá sa bude konať v dňoch 25. - 26. 11. 2015 v kongresových priestoroch hotela International v Brne je dostupná na webovej stránke projektu MEFANET.

MEFANET 2015 je príležitosť na stretnutie a výmenu skúseností pedagógov a študentov všetkých lekárskych a zdravotníckych fakúlt v Českej republike a na Slovensku z oblastí zdravotníckej informatiky a elektronickej podpory výučby.

Okrem štandardných prednáškových sekcií sú pre účastníkov pripravené dva vzdelávacie workshopy:

1. CROESUS.EU: softvérové nástroje pre tvorbu virtuálnych pacientov
  2. AKUTNĚ.CZ: interaktívne algoritmy vo výučbe akútnej medicíny - koncept, tvorba, využitie

Pozvaným zahraničným hosťom konferencie bude tentokrát dr. Ella Iskrenko-Poulton zo St. George’s University in London. Zameranie jej prednášky bude orientované na skúsenosti z modernizácie medicínskeho kurikula realizované na viacerých lekárskych fakultách s využitím konceptu scenario-based learning.

pdf MEFANET 2015 - pozvánka Stiahnuť - MEFANET 2015 - pozvánkaOtvoriť v novom okne - MEFANET 2015 - pozvánka 8.10.2015 380.94 KB ktokoľvek Creative Commons License
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Stránka konferencie MEFANET 2015 Prejsť - Stránka konferencie MEFANET 2015Otvoriť v novom okne - Stránka konferencie MEFANET 2015 8.10.2015 ktokoľvek

Kľúčové slová: konferencia, MEFANET

Odbor:

autor: Jaroslav Majerník | pracovisko: Ústav lekárskej informatiky | publikované: 8.10.2015 | posledné úpravy: 9.12.2016
citácia: Majerník Jaroslav: MEFANET 2015. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 8.10.2015, posledná aktualizácia 9.12.2016 [cit. 2017-10-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=229>. ISSN 1337-7000.