Centrálna brána MEFANET

Centrálna brána projektu MEFANET zastrešuje edukačné portály lekárskych fakúlt Českej a Slovenskej republiky. Jednotlivé portály sú inštalované lokálne na fakultách zúčastnených v projekte MEFANET a ich správa je výhradne na príslušnej fakulte. Centrálna brána umožňuje študentom vyhľadávať študijné materiály na všetkých lekárskych fakultách, pričom umožnenie prístupu k týmto materiálom záleží iba na rozhodnutí autora.

Adresa centrálnej brány MEFANET ako aj adresy portálov jednotlivých lekárskych fakúlt sú uvedené v nasledujúcom zozname.

Kľúčové slová: MEFANET

Odbor:

autor: Jaroslav Majerník | pracovisko: Ústav lekárskej informatiky | publikované: 11.12.2008 | posledné úpravy: 11.12.2008
citácia: Majerník Jaroslav: Centrálna brána MEFANET. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 11.12.2008, posledná aktualizácia 11.12.2008 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=22>. ISSN 1337-7000.