Infektológia vo video a audio prednáškach

Prezentácie formou video a audio záznamov prednášok si kladú za cieľ poskytnúť možnosti získavania najnovších odborných a vedeckých poznatkov klinického výskumu a poznania z odboru infektológie. On-line prístup k vzdelávacím elektronickým záznamom a autorským dielam je určený najmä pre študentov medicíny a zamestnancov z oblasti zdravotníctva, avšak osloviť má aj záujemcov z radu laickej verejnosti.

Výučbový materiál bol spracovaný s podporou projektu KEGA – 005UPJŠ-4/2012.

Výučbový materiál bol spracovaný s podporou projektu KEGA – 005UPJŠ-4/2012

Kľúčové slová: multimédia, infektológia, baktérie, antibiotiká

autor: Pavol Jarčuška, Jaroslav Majerník | pracovisko: Klinika infektológie a cestovnej medicíny, Ústav lekárskej informatiky | publikované: 2.10.2012 | posledné úpravy: 18.12.2014
citácia: Jarčuška Pavol, Jaroslav Majerník: Infektológia vo video a audio prednáškach. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach [online] 2.10.2012, posledná aktualizácia 18.12.2014 [cit. 2017-10-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf.upjs.sk/clanky.php?aid=146>. ISSN 1337-7000.